Spotify for Artists Apk

2.0.58.632

Sanatçılar için Spotify, hayran kitlenizi geliştirmeniz ve Spotify'daki hedeflerinize ulaşmanız için araçlar sunar. Sanatçılar ve ekipleri için tasarlanan Sanatçılar için Spotify, hedef kitlenizi anlamanıza, sanatçı profilinizi yönetmenize ve yeni çıkanları ve dönüm noktalarını kutlamanıza yardımcı olur. Uygulamamızla, stüdyoda, turda ve hatta bir sonraki yayınınızı hayal ederken bile, güncellemeler yapabilir ve istatistiklerinizi her yerden görebilirsiniz.
HEMEN İNDİR
4.2/5 Oylar: 13,770
Geliştirici
Spotify AB
Sürüm
2.0.58.632
Actualización
10 Kasım 2021
Gereksinimler
6.0 ve sonrası
Boyut
18M
Alın
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Bir sanatçıysanız ve müziğinizi doğru kitlenin önüne çıkarmak istiyorsanız, Sanatçılar için Spotify’ı kullanabilirsiniz. İstatistiklerinize, markanıza ve pazarlama çabalarınıza kolay erişim sağlar. Uygulama inanılmaz derecede kullanışlıdır ve özellikle sanatçılar için tasarlanmıştır. İşte kullanabileceğiniz bazı yollar. Ve basit bir araç gibi görünse de, aslında birçok kullanışlı özellik ile doludur.

Sanatçılar için Spotify’ı edinmenin ilk adımı, sanatçı panosunda sanatçının profilini ziyaret etmektir. Spotify Premium Apk Oradan Android uygulamasını yüklemeniz gerekecek. Play Store’da Sanatçılar için Spotify’ı arayın. Uygulamayı indirdikten sonra, açmak için çift tıklayın. Bu sizi sanatçınızın profilini özelleştirebileceğiniz ana sayfaya götürecektir. Android kullanıcısı değilseniz, APKMirror’dan yükleyebilirsiniz.

Bir sonraki adım, Sanatçılar için Spotify’da bir hesap oluşturmaktır. Sanatçı olarak kaydolun. Bir hesap oluşturduğunuzda, şirketten bir e-posta alacaksınız. Hesabınızın onaylanması yaklaşık üç gün sürecektir. Bundan sonra, ekstra bilgi sağlamanız gerekecek. Tarzınıza bağlı olarak, paylaşmak istediğiniz müzik türünü seçebilirsiniz. Buna ek olarak, yeni müziğiniz için aldığınız gösterim miktarını görebileceksiniz.

Spotify for Artists Apk

Sanatçılar için Spotify’ı kullanmaya başlamak kolaydır. Tek ihtiyacınız olan bir hesap. Bir hesap oluşturduktan sonra, tüm müziklerinizle ilgili analizlere erişim hakkınız olacak. Sanatçılar bölümünde, şarkılarınızı kaç kişinin dinlediğini göreceksiniz. Bu, promosyon kampanyalarınızı planlamaya başlamanın harika bir yoludur. Uygulama ayrıca, etiketlere yaklaşma ve tur rezervasyonu yapma konusunda çok yardımcı olabilecek, hedef kitleniz hakkında size ayrıntılı bilgi verecektir.

Sanatçılar için Spotify, sanatçı profillerini güncelleyebilir ve izleyicilerinin çalışmalarından haberdar olmasını sağlayabilir. Ayrıca çalma listelerini paylaşabilir ve hayranlarının tercihlerini takip edebilirler. Bu servisleri kullanarak müziğinizi dünyaya sunabilirsiniz. Ayrıca sanatçınızın biyografisini ekleyerek insanların müziklerini bulmasını ve dinlemesini sağlayabilirsiniz. Bu seçenekler sanatçılar için değerlidir ve izleyicilerinizin görünürlüğünü artıracaktır. Müzisyenseniz, Sanatçılar için Spotify müziğinizi tanıtmanıza yardımcı olabilir.

Sanatçıların profili, hayranlarla bağlantı kurmanın harika bir yoludur. Sanatçılar için Spotify aracılığıyla izleyicilerle bağlantı kurmak kolaydır. Dinleyicileriniz müziğinizi anında duyabilecek. Ve bu şekilde istediğiniz kitleye ulaşabilirsiniz. Ayrıca size daha geniş bir kitleye ulaşma ve ağınızı oluşturma fırsatı verecektir. Müziğinizle ilgilenen çok büyük bir insan topluluğu var. Sanatçıların kendilerini pazarlamaları için harika bir araçtır. Brawl Stars Hileli Apk

The best thing about Spotify for Artists is that it makes it easy to manage your music. It gives you the option to manage your fans’ profiles, share your albums, and even manage your music. And you can even upload your own music and promote it to your fans. With an Artist profile, it’s a great place to promote your music. It’s a fantastic tool for musicians who have Spotify accounts. It allows them to create communities and promote their music, create playlists, and manage their music and followers.

One of the best tools for artists is Spotify for Artists. The service offers the tools to manage the artists’ fans’ profiles. It provides analytics on their followers and their activities. In addition to tracking followers’ metrics, it also allows the artists to measure their performances and find new concert locations. And the label’s data is also valuable. Additionally, it allows the artist to manage their music and marketing strategies in a more effective way.

Ana sayfası, müziğinizin başarısını izlemek için mükemmel bir yerdir. Yüklediğiniz en iyi şarkıları görüntüler. Ayrıca, hedef kitlenizin tercihlerine ilişkin bir genel bakış sağlar. Hayranlarınızın dinlemesi için çalma listeleri bile oluşturabilirsiniz. Sanatçılar için Spotify, Çocuklar için Spotify’a mükemmel bir alternatif olsa da, Sanatçılar için Spotify’ı kullanmak için bir Facebook hesabına sahip olmak gerekli değildir. Ücretsizdir ve çeşitli özelliklere sahiptir.

Yenilikler

Improvements and minor bug fixes

Görüntüler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir