The Ants: Underground Kingdom apk

1.5.0

In The Ants: Underground Kingdom, you are the ultimate Ant Ruler to lead your Queen and build your Anthill.
4.6/5 Oylar: 276,065
Geliştirici
StarUnion
Sürüm
1.5.0
Actualización
26 Ağustos 2021
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Boyut
94M
Alın
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Underground Kingdom apk Karıncalar: Yeraltı Krallığı’nda, Kraliçenizi yönetecek ve Karınca yuvasını inşa edecek nihai Karınca Hükümdarı sizsiniz.

Hayatta kalmak ve üremek için, doğada hayvanlar arasında savaşlar sıklıkla meydana gelir. Karıncalar: Yeraltı Krallığı’nda, Karınca yuvasını inşa edecek, Kraliçe’ye liderlik edecek, koloniyi büyütecek ve düşmanlara karşı savunacak nihai Karınca Hükümdarısınız. Karınca imparatorluğunuzun görkemi ve refahı için, kendi stratejilerinizi, becerikliliğinizi göstermelisiniz.

–Oyun özellikleri-

【Karınca Yuvası İnşa Et】
Underground Kingdom apk Bir karınca kolonisinin Karınca Yuvası, bir imparatorluğun kalesi ile aynıdır, bu da yavruların büyümesi için güvenli bir yer sağlar. Karınca yuvası düzeni stratejik olarak çok önemlidir, bu nedenle kovanınızı akıllıca planlamalı, tüneller inşa etmeli ve böylece ideal karınca imparatorluğunuzu kurmalısınız!

【Kutudan Karıncalar】
Underground Kingdom apk Karıncaların sayısı, bir karınca imparatorluğunun yükselişini ve düşüşünü temsil eder. Karınca imparatorluğunuzun gelişmesi için, mümkün olduğu kadar çok karınca yumurtlamalısınız. Onları savaşmaya, kaynakları yağmalamaya ve topraklarınızı genişletmeye yönlendirin! Game Turbo Güncel Apk İndir

【Karıncaları Değiştir】
Kaynakları yağmalamak ve toprakları genişletmek için güçlü bir Karınca Birliği inşa etmelisiniz. Çok sayıda gelişmiş Asker Karıncaya ek olarak, Karınca Birlikleriniz için de liderlere sahip olmanız gerekir: Özel Karıncalar. Mutant yumurtaları kuluçkalayarak güçlü Özel Karıncalar elde edebilirsiniz. Karınca Birliğiniz, Asker Karıncalar ve Özel Karıncaların uygun bir kombinasyonu ile kapsamlı bir zafer kazanacaktır.

【İttifak oluştur】
Tek başına savaşmak asla kolay olmayacak. Başarı sadece aynı düşünen ittifaklara bırakır. Bir İttifak oluşturarak veya birliğe katılarak, büyümek ve birlikte savaşmak için birbirinize yardım edebilirsiniz. Müttefiklerin yardımıyla, emrinizdeki karınca imparatorluğu, bu Karınca Krallığı’ndaki yerini mutlaka alacaktır!

Underground Kingdom apk : Yeraltı Krallığı, size kesinlikle daha iyi bir oyun deneyimi sağlayacak olan, anında çevrimiçi bir müşteri hizmeti sağlar.
Ne tür sorularınız olursa olsun, elimizden geldiğince yardım etmek için buradayız. Aşağıdaki kanallardan bizimle iletişime geçebilirsiniz:

Resmi SATIR: @theants (“@” ifadesini unutmayın)
Resmi Anlaşmazlık: https://discord.gg/PazRBH8kCC
Resmi E-posta: theantsgame@gmail.com
Resmi Facebook: https://www.facebook.com/TheAntsGame

Dikkat!
Karıncalar: Yeraltı Krallığı’nı indirmek ücretsizdir. Ancak, oyundaki bazı öğeler ücretsiz değildir. Oyuncular, Kullanım Şartları ve Gizlilik Politikası’nda tanımlandığı gibi, indirmek için en az 3 yaşında olmalıdır. Ayrıca, bu bir çevrimiçi oyun olduğu için cihazların ağa erişimi olmalıdır.

Yenilikler

[New Content]
1. New Event-Rescue Aphids: Assemble your alliance members to protect the aphids from predators! New Function-Cross-Server Migration: The "To New Homeland" event will soon be released! A brand new adventure awaits! (Opening Time is still TBD. Please stay tuned!)
2. New Level Cap of Lizards: Level 30 Lizard will be added to the game!
3. New Language Chat Channel: Chat will your own people!
[Optimization]
1. Optimizations on the Strongest Warzone: Warzone Expedition event.

Görüntüler

4 comentarios en "The Ants: Underground Kingdom apk"

  1. […] Steam 等。 我們正計劃發布禮品代碼。 […]

  2. […] Bu ve benzer oyunları yandaki sitede de bulabilirsiniz:)) https://www.apkcini.com/the-ants-underground-kingdom-apk/ […]

  3. […] Bu, siz ve çocuğunuz için çok gerçekçi ve heyecan verici bir simülatör oyun deneyimidir. Aralarından seçim yapabileceğiniz birkaç tema seçeneği ve ayrıca çok sayıda seviye vardır. Bu çocuklar için harika bir seçim. Tema ve oyun seviyeleri için basit bir seçimdir. Bu, Bill Poulos ve Michael J. Fisher tarafından tasarlanan eğitici bir oyundur. The Ants apk […]

  4. […] Bir dizi web sitesi apk dosyasını doğrudan internetten indirmenize izin verir. Bu siteler güvenli ve güvenlidir ve çeşitli bilgisayar uygulamaları sunarlar. Bu sitelerden bazıları uygulamanın ücretsiz deneme sürümünü sunar. Ancak, güvenli tarafta olmak için her zaman uygulamayı satın almayı seçmelisiniz, böylece hemen oynayabilir ve avantajlarından yararlanabilirsiniz. The Ants: Underground Kingdom apk […]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir